ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile

Join the forum, it's quick and easy

ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» HeiTsauJou. :)
by rroxannejoou Nelj 3 Mai - 16:09

» Õpetus -Kuidas teha pilti ekraanist
by negruoled Nelj 12 Apr - 10:49

» Hei rahvas
by dxelinaxb77 Kolm 28 Märts - 8:40

» Oled hackinud ?
by Brandon Teis 28 Veeb - 6:29

» FOORUMI KUJUNDUS
by Brandon Esm 25 Juul - 12:38

» 24h Läbu ja teematut juttu! :D
by Sofia Püh 24 Juul - 11:02

» UUS IDEE ... Loege
by Brandon Püh 24 Juul - 10:31

» 1, HABBO, 3, HABBO, 5
by Liisaa . Püh 24 Juul - 4:58

» Leheküljed kust saab vaadata furnide hindu
by Sofia Püh 24 Juul - 3:55

Poll

Kas oled ostnud VIP-i ?

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_lcap40%Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_rcap 40% [ 6 ]
Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_lcap27%Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_rcap 27% [ 4 ]
Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_lcap27%Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_rcap 27% [ 4 ]
Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_lcap7%Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_rcap 7% [ 1 ]
Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_lcap0%Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_lcap0%Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Vote_rcap 0% [ 0 ]

Kokku Hääli : 15

Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords


Kuidas olla HC ja kust seda osta ?

2 posters

Go down

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Empty Kuidas olla HC ja kust seda osta ?

Postitamine by Liisaa . Nelj 11 Juun - 3:22

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 293uj4x

NB: Et hc olla peab olema sul piisavalt coinse , et HC-id osta!

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 20hciKuidas olla HC ja kust seda osta ? 50hciKuidas olla HC ja kust seda osta ? 80hci
1 kuu = 20 coinsi 31 päeva
3 kuud = 50 coinsi 93 päeva
6 kuud = 80 coinsi 186 päeva

Mis need coinsid on - Coinside eest saad osta mööblit , loomi , rare jne

Milline näeb välja 20 c , 50 c , 80 c
Pildid :

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 20coins
20 Coinsi .

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 50coins
50 Coinsi .

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 20coins + Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 20coins + Kuidas olla HC ja kust seda osta ? 50coins = 90 Coinsi - 80 Coinsi = 10 Coinsi jääb alles Smile .

1) HC tantsud . ( Normid neid tantse , tantsida ei saa ! )

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Zitvfk

Siit saad osta HC , naudi HC -iks olemist !

Siit saad proovida Habbo Clubi riideid albino .


Viimati muutis seda Liisaa . (Püh 27 Dets - 3:43). Kokku muudetud 6 korda
Liisaa .
Liisaa .
Admin

Vanus : 27

https://habboestonia.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Kuidas olla HC ja kust seda osta ? Empty Re: Kuidas olla HC ja kust seda osta ?

Postitamine by legolas04 Püh 18 Okt - 11:59

Eestist ju coinse osta ei saa. Sa scammid seda siis ve...Razz . Mina scammin ja mul on mingi ylih2sti l2inud ja mul omad arvuti nipid isegi kohe. Mul yle 400 krediidi ja ma pole kunagi ostnud. Need giveawayd on vahel nii hullud ja nii h2id asju saab h2sti harva ja eriti kui mitme kasutajaga korraga l2hed Smile. Ma hetkel ossin endale 400c niipalju Alien Lifeforme kui sain ja nyyd ootan kuni hind 25 või yle ja myyn maha xd. Suht kahetsen. Mul on aint 11 kreda j2rel ja nyyd mai taha enne m2ngida kui Alien Lifeform hind on kuskil 1.6-1.8HCS
legolas04
legolas04
Lõbus Naksitrall
Lõbus Naksitrall

Vanus : 28
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele