ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile

Join the forum, it's quick and easy

ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» HeiTsauJou. :)
by rroxannejoou Nelj 3 Mai - 16:09

» Õpetus -Kuidas teha pilti ekraanist
by negruoled Nelj 12 Apr - 10:49

» Hei rahvas
by dxelinaxb77 Kolm 28 Märts - 8:40

» Oled hackinud ?
by Brandon Teis 28 Veeb - 6:29

» FOORUMI KUJUNDUS
by Brandon Esm 25 Juul - 12:38

» 24h Läbu ja teematut juttu! :D
by Sofia Püh 24 Juul - 11:02

» UUS IDEE ... Loege
by Brandon Püh 24 Juul - 10:31

» 1, HABBO, 3, HABBO, 5
by Liisaa . Püh 24 Juul - 4:58

» Leheküljed kust saab vaadata furnide hindu
by Sofia Püh 24 Juul - 3:55

Poll

Kas oled ostnud VIP-i ?

2 OSA - Moonika elu Vote_lcap40%2 OSA - Moonika elu Vote_rcap 40% [ 6 ]
2 OSA - Moonika elu Vote_lcap27%2 OSA - Moonika elu Vote_rcap 27% [ 4 ]
2 OSA - Moonika elu Vote_lcap27%2 OSA - Moonika elu Vote_rcap 27% [ 4 ]
2 OSA - Moonika elu Vote_lcap7%2 OSA - Moonika elu Vote_rcap 7% [ 1 ]
2 OSA - Moonika elu Vote_lcap0%2 OSA - Moonika elu Vote_rcap 0% [ 0 ]
2 OSA - Moonika elu Vote_lcap0%2 OSA - Moonika elu Vote_rcap 0% [ 0 ]

Kokku Hääli : 15

Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords


2 OSA - Moonika elu

Go down

2 OSA - Moonika elu Empty 2 OSA - Moonika elu

Postitamine by Liisaa . Laup 15 Aug - 14:40

Moonika oli minestanud . Malle võttis tüdruku sülle,ning tõttas kähku auto poole.Tarvo vajutas gaasi ja võttis suuna haigla poole. Haiglasse jõudes tehti tüdrukule proovid ja anti Moonikale süüa ning hilhem uneroht. järgmine päev ärgates oli Moonikal parem olla kuid ta tundis ennast väga nõrgana.Õde tõi talle süüa ning rääkis mis temaga juhtus.Varsti saabusid ka Malle ja Tarvo haiglasse.*Moonika vanemad tulevad palatisse*
Malle ja Tarvo : hommikust , Smile kuidas sa ennast tunned ?
Moonika : paremini , Smile
Arsti õde : Kas kumbki teist saaks tulla anda paberitele allkirja
Malle : Ma tulen annan ära allkirja siis võime ära minna, tegime uues kodus sinu toa ka korda niiet kui koju jõuame siis heidad pikali ning sööd Tarvo tehtud pannkooke Smile
Tarvo : ma arvan , et ma lähen ootan ka ukse taga nii kaua.
Moonika : eiii , oota !
Tarvo : kas tahad aitan sind ?
Moonika : ma tahtsin sult vabandust paluda,pärast mu isa lahkumist ma ei tahtnud uut isa nähagi ning ma ei tahtnud näha ema kellegi teise kõrval . Anna andeks * kallistab tarvot*
Tarvo : * Kallistab vastu* kõik on korras Smile pane ennast nüüd ilusti riidesse ning varsti saad moosiga pannkooke , su lemmikud Smile
Moonika : ohh , yummy !
Tarvo : me ootame sind autos Smile
Moonika : hea küll .

Kui Moonika haigla uksest välja astus ning tundis suve soojust ning mõnusat külma tuult siis ta tundis et ta elu polegi nii hull kui ta arvas. Tal on vedanud ema ja isaga ning tal on ka nüüd uus kodu mis on suur ning väga ilus Smile Moonika istub autosse ning sõit uue kodu poole võib alata.

Milline on uus kodu ? Mis üllatus on vanematel Moonikale ? Millised on uued naabrid ? sellest loe juba kolmandast osast Smile
Liisaa .
Liisaa .
Admin

Vanus : 27

https://habboestonia.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele