ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile

Join the forum, it's quick and easy

ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» HeiTsauJou. :)
by rroxannejoou Nelj 3 Mai - 16:09

» Õpetus -Kuidas teha pilti ekraanist
by negruoled Nelj 12 Apr - 10:49

» Hei rahvas
by dxelinaxb77 Kolm 28 Märts - 8:40

» Oled hackinud ?
by Brandon Teis 28 Veeb - 6:29

» FOORUMI KUJUNDUS
by Brandon Esm 25 Juul - 12:38

» 24h Läbu ja teematut juttu! :D
by Sofia Püh 24 Juul - 11:02

» UUS IDEE ... Loege
by Brandon Püh 24 Juul - 10:31

» 1, HABBO, 3, HABBO, 5
by Liisaa . Püh 24 Juul - 4:58

» Leheküljed kust saab vaadata furnide hindu
by Sofia Püh 24 Juul - 3:55

Poll

Kas oled ostnud VIP-i ?

4 OSA - Moonika elu Vote_lcap40%4 OSA - Moonika elu Vote_rcap 40% [ 6 ]
4 OSA - Moonika elu Vote_lcap27%4 OSA - Moonika elu Vote_rcap 27% [ 4 ]
4 OSA - Moonika elu Vote_lcap27%4 OSA - Moonika elu Vote_rcap 27% [ 4 ]
4 OSA - Moonika elu Vote_lcap7%4 OSA - Moonika elu Vote_rcap 7% [ 1 ]
4 OSA - Moonika elu Vote_lcap0%4 OSA - Moonika elu Vote_rcap 0% [ 0 ]
4 OSA - Moonika elu Vote_lcap0%4 OSA - Moonika elu Vote_rcap 0% [ 0 ]

Kokku Hääli : 15

Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords


4 OSA - Moonika elu

Go down

4 OSA - Moonika elu Empty 4 OSA - Moonika elu

Postitamine by Liisaa . Püh 16 Aug - 3:51

Lapsed asusid ekskursiooni tegema , et näidata Moonikale kui tore kool se ikkagi on olenemata õeladest inimestest.Sell hetkel tundis Moonika koolist mõnu kuna ta käis suures koolis mis olis ka väga vanaaegne kuid ilus , tal oli 2 sõppra kes olid tema vastu väga viisakad.Helises kell , Moonika käis õnneks Martini ja Kerliga samas klassis.Esimene tund oli Matemaatika
Õpetaja:Tere , meie klassi on saabunud uus tüdruk Moonika , tõuse püsti ning räägi endast natuke , et teaksime mis on sinu hobid jne.
Moonika : Ma olen 12 aastane tegelen Võrkpalliga varem tegelesin Korvpalliga aga kuna meie treener suri siis hakkasin uuele hobile mõtlema milleks sai siis Võrkpall , vanas koolis ei olnud mul sõpru , kuna arvasin et ei meeldi inimestele ning hoidsin neist eemale,et neile mitte tüliks olla, mind kiusati ning tehti minu üle nalja kui kukkusin või midagi seesugust.
Paula ütleb vaikselt : Sad story Crying or Very sad
Õpetaja : Palun lapsed olge temaga sõbralikud kuna ta on uus ja poisid ta on ka kena tüdruk niiet olge tema vastu viisakad Kerli ja Martin aitavad sind kui abi vaja ja isikliku probleemiga võid ka tulla minu juurde,et rääkida.Moonika äitäh , istu palun.Lähme tunniga edasi.
Esimene tund möödus hästi,Kerli kutsus Moonika endaga koolimaja katusele seda kohta teadis ainult Kerli.Katus oli nagu aed , se oli täis palju ilusaid taimi . Moonika imestas ning hakkas laulma .Kerli kuulas tema ilusat lauluhäält , kuid siis lõpetas Moonika laulmise ja küsis Kerlilt millest ta oli tahtnud rääkida.Kerli lausus nutuse häälega:Ma elasin seda sama läbi mida sina , mind ei tahtnud keegi koolis ja isegi mu vanemad andsid mu adopteerimiseks .Moonika , sammus Kerli poole , et teda lohutada.Nad rääkisid kuni tuli aeg minna Eesti Keele tundi.
Mida jubedat räägib veel Kerli ? Mis uues koolis toimuma hakkab ? Loe juba järgmises osas.
Liisaa .
Liisaa .
Admin

Vanus : 27

https://habboestonia.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele