ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile

Join the forum, it's quick and easy

ttere , te olete Eesti oma habbo foorumis . Registeeruge kohe ja jaga oma muresid ning rõõme , esitage küsimusi & vastake küsimustele . Võid ka anda nõudandeid kuidas muuta foorum paremaks & ilusamaks . NB: kui registeerud siis pead peale registeerumist mine oma emaile ja kinnitama kasutaja , et sisse logida . Kena siinviibimist ! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» HeiTsauJou. :)
by rroxannejoou Nelj 3 Mai - 16:09

» Õpetus -Kuidas teha pilti ekraanist
by negruoled Nelj 12 Apr - 10:49

» Hei rahvas
by dxelinaxb77 Kolm 28 Märts - 8:40

» Oled hackinud ?
by Brandon Teis 28 Veeb - 6:29

» FOORUMI KUJUNDUS
by Brandon Esm 25 Juul - 12:38

» 24h Läbu ja teematut juttu! :D
by Sofia Püh 24 Juul - 11:02

» UUS IDEE ... Loege
by Brandon Püh 24 Juul - 10:31

» 1, HABBO, 3, HABBO, 5
by Liisaa . Püh 24 Juul - 4:58

» Leheküljed kust saab vaadata furnide hindu
by Sofia Püh 24 Juul - 3:55

Poll

Kas oled ostnud VIP-i ?

3 OSA - Moonika elu Vote_lcap40%3 OSA - Moonika elu Vote_rcap 40% [ 6 ]
3 OSA - Moonika elu Vote_lcap27%3 OSA - Moonika elu Vote_rcap 27% [ 4 ]
3 OSA - Moonika elu Vote_lcap27%3 OSA - Moonika elu Vote_rcap 27% [ 4 ]
3 OSA - Moonika elu Vote_lcap7%3 OSA - Moonika elu Vote_rcap 7% [ 1 ]
3 OSA - Moonika elu Vote_lcap0%3 OSA - Moonika elu Vote_rcap 0% [ 0 ]
3 OSA - Moonika elu Vote_lcap0%3 OSA - Moonika elu Vote_rcap 0% [ 0 ]

Kokku Hääli : 15

Otsi
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords


3 OSA - Moonika elu

Go down

3 OSA - Moonika elu Empty 3 OSA - Moonika elu

Postitamine by Liisaa . Püh 16 Aug - 1:38

Auto jõudis maja juurde , algul ei näinud Moonika midagi kuna tema aknal oli tume klaas.
Moonika tuleb autos välja ja näeb seda armas ilusat modernset kodu .Ema jõuab juba korraks pea pöörata kui Moonika on juba sisse tormanud ja oma uude tuppa läinud.
Moonika mõtleb Kuidas tal on vedanud samas ka mõtleb kas ta olen seda väärt ?Ma olen Tarvole liiga palju halba teinud/öelnud , kuid nüüd ma muutun ning heastan talle selle.
Malle ning Tarvo jõuavad ka lõpuks oma majja . Nad suundusid kööki ning katsid laua.
Moonika tuli ka alla ning läks kööki heade lõhnade peale.Nad sõid pannkooke ning ajasid juttu. Malle ja Tarvo vaatasid üksteisele õnnelikult otsa sest kes oleks arvanud et Moonika lepib ükspäev Tarvoga. Moonika lausus sellise jõllitamise peale : Ma tean et se võib olla kummaline kuid nagu sa emme ütlesid , mul on uus elu ning ma tahan muuta vana elu vead , ning üks vigadest oli se et ma lasin Tarvol kannatada , tema oli alati mulle toeks kui midagi juhtus aga mina, kas mina oleks olnud talle toeks , ei usu kuna ma vihkasin teda väga aga nüüd parandan oma vead ning Tarvo kui sa vajad mind siis küsi julgelt Very Happy

Oli Hommik uues kodus , ning ka uus päev et minna uude kooli.
Moonika : Oh mis ma ometi selga panen , kas ma näen ilus välja või hoopis armas ?
Malle : Moonika ruttu alla söö hommikusöök ning asume kooli poole !
Moonika : Juba tulen !
Kooli juures andis Malle Moonikale musi ning soovis head päeva .
Moonika kõndis rahulikult kooli poole , aga kui ta sisse astus nägi kuidas kõik teda jõllitasid hakkas tal hirm . Moonika arvas et ta ei meeldi kellegile , kuid siiski tervitas teda üks poiss nimega Martin samuti tema kõrval olev tüdruk Kerli.
Moonika : Tere , kas ma ei meeldi kellegile , et kõik mind jõllitavad.
Martin ja Kerli koos : Terekest
Martin naerdes : Ei sellepärast et sa näed hot välja ning poisid tahavad sinuga nüüd käia
Kerli : Aga ole ettevaatlik meie koolis on veel üks ''HOT'' girl :S
Martin : Kerli lõpeta , Moonika tule me näitame sulle kooli Smile
Moonika : okeii , ^^

Mis äpardused koolis juhtuvad ? Kellele hakkas Moonika meeldima ? Seda loe järgmisest osast
Liisaa .
Liisaa .
Admin

Vanus : 27

https://habboestonia.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele